• Wpisów: 100
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:18
  • Licznik odwiedzin: 26 229 / 1946 dni
 
magdeleine
 
Hej kochane! ;)

Dziś temat budzący pewien niepokój... ale tylko na pierwszy rzut oka. Ostanio coraz częściej myślę o śmierci, ale nie negatywnie lecz pozytywnie. Kiedyś myślałam, że to nie możliwe. Jak można myśleć o śmierci pozytywnie? Otóż można. Jest to dla mnie motywator! ;)  Więc dopóki nie wykonam wszystkich moich postanowień nikt mnie stąd nie zabierze, nawet siłą! ;)

Zapraszam do czytania ;)

*Pierwszą rzeczą, którą stawiam nad wszystko jest otworzenie ośrodka dla osób bezdomnych...*

...gdzie będą mogły się ogrzać, zjeść ciepły posiłek, czy nawet wziąć życie w swoje ręce i zacząć życie od nowa.

Od zawsze byłam osobą wraźliwą na szkodę, ból innych, dlatego stąd też taki pomysł.
Gdy widzę grupę nastolatków, która wyśmiewa się, bądź ubliża osobie starszej, bezdomnej aż pięści mi się same zaciskają. Przecież nie wiemy dlaczego taka osoba wylądowała "na ulicy". Być może w przeszłości była lekarzem, prawnikiem? Osobą bardzo wykształconą, która straciła dom wraz z dobytkiem w pożarze lub powodzi? A może rzeczywiście przez swój nałóg, sprowadziła rodzinę do bankructwa i byli przymuszeniu zamieszkać na ulicy? Nieważne! *Człowiek ma być traktowany ludzko! Bez względu na wszystko*

bezdomny_zima_afp600.jpeg


*Dwa. Skończyć liceum o profilu kosmetcznym, dostać się na studia właśnie w tym kierunku i otworzyć własny salon*

Miałam wiele pomysłów na siebie, najpierw chciałam być weterynarzem, później prawnikiem, policjantką, strażakiem... Aż całkiem niedawno decyzja padła na zawód kosmetyczki. Może się wydawać, że skoro niedawno wybrany to nie przemyślany, otóż nie ;) Przeanalizowałam wszstkie za i przeciw i jestem zdecydowana! Będę kosmetyczką.
Najpierw chcę pracować u kogoś ( rozgrzewka przed pójściem "na swoje" ), na studia uczęszczać zaocznie, po skończeniu studiów otworzyć właśny salon!

324842-Salon-urody-Drausal.jpg


*Numer trzy. Podróż do Afryki i Grecji*

*Afryka* Nie wiem do końca dlaczego tam. Nie interesuję się zupełnie tym kontynenetem, ich kulturą czy gospodarką. Wydaje mi się, że nie chodzi tu o ludzi, a o zwierzęta. Tak, to jest to! ;) Od zawsze chciałam zobaczyć słonia, zebrę czy żyrafę na wolności. Tak, ciągnie mnie zdecydowanie do przyrody i klimatu!

Afrikaanse-Antilopen-Wide-900x1440.jpg


*Grecja* Tym krajem zainteresowałam się całkiem niedawno na lekcji geografii. Kojaży mi się z pysznym jedzeniem, morzem, piaskiem, ciepełkiem, leżakami... ogólnie mówiąc z wakacjami! Oraz z jednym z moich ulubionych połączeń kolorów białego z niebieskim! Cała Grecja jest dla mnie niebiesko- biła co czyni ją w moim odczuciu lekką, delikatną i przyjazną ;)

1049813-grecja.jpg


*Cztery. Skok ze spadochronem*

To jest marzenie chyba większej części osób. Chcę poczuć tą adrenalinę, wolność i zapamiętać piękne widoki, które ujrzę z wysokości 4 km ;)

tandem3.jpg


*Pięć! Basset!*

Oh tak! Jeśli będę decydować się na pieska, co jest bardzo prawdopodobne wybiorę Basseta. Przeczytałam już chyba wszystkie informacje na jego temat jakie były tylko dostępne w Internecie. Jest to dla mnie pies marzeń. Jest pomarszczony, krępy, ma piękne uszy aż do ziemi, przyjacielski, uwielbia się bawić i chodzić na długie spacery ;)

bassethound09.jpg


*Numer sześć. Wybrać się na ogromny koncert*

Marzy mi się wielki koncert, z prawdziwego zdarzenia, obojętnie jakiej gwiazdy. Chcę znaleść się w takim miejscu, gdzie każdy będzie stał bardzo blisko siebie, bo nie będzie miejsca, wszyscy będą śpiewać na całe gardło, dopóki im nie zabraknie głosu ;)

Martin-Garrix.jpg


*Siedem. Chcę doskonalić umiejętność jazdy konnej*

Nie chodzi mi o startowanie w zawodach, tylko o doskonalenie samej siebie. Konie kocham od zawsze, pierwszy raz wsiadłam na grzbiet kuca w wieku 4 lat i zostałam aż do dziś! Jazda konno, w dodatku w terenie jest czym podobnym do skoku ze spadochronem. Czujemy się wolni, liczy się tylko ta chwila... ;)

hhhh.jpg


*Osiem. Vlogi na YouTube*

W przyszłości chciałabym oprócz prowadzenia bloga nagrywać vlogi na YouTube. Jest to w pewnym sensie łatwiejsze, bo nie muszę do Was pisać, tylko mówić. Osobę łatwiej ocenić się po zachowaniu, które widać na filmie, niż przez pismo, oczywiście ono też pokazuje jakimi ludźmi jesteśmy, ale na pewno w mniejszym stopniu ;)

vloger_yt_1.jpeg


*Numer dziewieć. Siłownia, zdrowy tryb życia*

Jest to postanowienie, które będę realizować już od poniedziałku. Miało być od tego, ale niestety rozchorowałam się. Pamiętacie post, gdzie żaliłam Wam się na nogi? Jak pisałam Wam, że będę ćwiczyć w domu? Powiem Wam, że widzę efekty, ale mam wrażenie, że nie robię wszystkiego dobrze i chcę się oddać w ręcę specjelisty ;) Tak, będę chodzić na siłownię.
Natomiast zdrowego trybu życia staram się trzymać zawsze i chcę, aby zostało!

wysportowane_dziewczyny_6.jpg


To tyle! ;) Nie jest może tegu dużo, ale wiele pracy mnie czeka, aby to osiągnąć!
Oczywiście nie zapominajmy, że *w życiu najważniejsze jest być dobrym i pomocnym człowiekiem, wtedy od razu wszystko jakoś łatwiej przyjdzie* ;)

I moje motto nawiązujące do dzisiejszego tematu ;)

1372784882_folh0u_600.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków